Mərtəbə
Sahə
Otaq
Sənəd
16/8
105.00 m²
3
Çıxarış (Kupça)

3 Otaq, Yeni tikili, Binəqədi r., Biləcəri q., 105.00 m²

260 000 AZN 2 476 AZN/m²

Biləcəri, Avtovağzal m.s -da 3 otaqlı mənzil satışdadır. . Mənzil 16 mərtəbəli binanın 8-cü mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 105 kv/m-dir. Mənzil tam əşyalı satılır. Ətrafında iaşə obyektləri, məktəb, baxça və s. yerləşir. Binada mühafizə xidməti və yeraltı parkinq mövcuddur.
QİYMƏT: 260 000 AZN
OFİSİN XİDMƏT HAQQI: Evin ümumi nağd dəyərinin 1%-i

Xarakteristika

Təmirin növü
Əla
Ziya bəy ( Mülkiyyətçi )
Satıcıya elanı İPOTEKA.AZ saytında gördüyünüzü bildirin
Elan İD
155616
Yeniləndi
12.05.2026
Baxış sayı
35

Dövlət ipoteka kalkulyatoru

Kredit məbləği:
0 AZN
Kredit müddəti:
0
ay
Aylıq ödəniş:
0 AZN
Sığorta ödənişi:
0 AZN
İlkin ödənişin minimal tələbi:
0 AZN
Alınacaq evin ehtimal olunan dəyəri:
0 AZN

Populyar Axtarışlar