Mərtəbə
Sahə
Otaq
Sənəd
2/2
180.00 м²
7
Выписка (Купчая)

7 Комната, Дома/Виллы, Сабунчинский район, Маштага поселок, 180.00 м²

125 000 AZN 694 AZN/м²

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Savalan yaşayiş massivi, Can marketə 500 m məsafədə, 6 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş, 2 mərtəbəli, 7 otaqlı, ümumi tikili sahəsi 180 kv/m olan Həyət Evi Satılır. Ev şəxsi tikilidir, qoşa daşla tikilib, orta təmirlidir, bağ üçün nəzərdə tutulub, həyətdə müxtəlif növ meyvə ağacları var, sakit ərazidə yerləşir, bütün kamunal xəttlər var. Sənəd: Paket Kupça. Qiymət: 125.000 Azn. Real alıcıya endirim olunacaq. Kod- 0.612

Характеристика

Ремонт
Средний
Şəbnəm Babayeva ( Mülkiyyətçi )
Код объявления (ID объявления)
155627
Обновлено
12.05.2026
Число просмотров
16