Mərtəbə
Sahə
Otaq
Sənəd
13/11
91.00 m²
3
Çıxarış (Kupça)

3 Otaq, Yeni tikili, Yasamal r., 91.00 m²

277 000 AZN 3 044 AZN/m²

ƏLA TƏKLİF!!! FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN!!! KUPÇALI!!!
20 Yanvar Metrostansiyasının yaxınlığında,Alı Mustafayev küçəsində,Ümumi Sahəsi 91 kv/m olan,13 Mərtəbəli Binanın 11-ci Mərtəbəsində,Tam Əşyalı Mənzil Satışdadır!
Mənzil Yüksək Keyfiyyətli Mebellərlə Təchiz olunmuş, Zövq və Komfort axtaranlar üçün ideal seçimdir!
Binada Qaz,Su,İşıq Daimidir.Mənzil 2 Otaqdan 3 Otağa Düzəldilib. Evin qarşısında Bağça,Market,Məktəb və s. mövcuddur.Binanın altında KFC,Pizza Hut,Azza ve digər Obyektlər Mövcuddur. Yatırım üçün və ya Kirayə vermək üçün yaxşı təklifdir.
Əlavə Məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

QİYMƏT: 277 000 AZN
OFİSİN XİDMƏT HAQQI : 1% TƏŞKİL EDİR.

Xarakteristika

Təmirin növü
Əla
Mina Xanım ( Əmlak Agenti )
Satıcıya elanı İPOTEKA.AZ saytında gördüyünüzü bildirin
Elan İD
155703
Yeniləndi
13.05.2026
Baxış sayı
25

Dövlət ipoteka kalkulyatoru

Kredit məbləği:
0 AZN
Kredit müddəti:
0
ay
Aylıq ödəniş:
0 AZN
Sığorta ödənişi:
0 AZN
İlkin ödənişin minimal tələbi:
0 AZN
Alınacaq evin ehtimal olunan dəyəri:
0 AZN

Populyar Axtarışlar