Mərtəbə
Sahə
Otaq
Sənəd
9/6
47.00 m²
2
Çıxarış (Kupça)

2 Otaq, Köhnə tikili, 47.00 m²

95 000 AZN 2 021 AZN/m²

TƏCİLİ SATILIR!!!KÖHNƏ TİKİLİ!!!XIRDALAN!!!
________________________________________
Xırdalan şəhəri 28-ci məhəlləda, Ana Bala parkının düz yanında yerləşən 9 mərtəbəli
binanın 6 cı mərtəbəsində,qanuni 2 otaq,47 kv/ m olan mənzil satışa çıxarılıb.
Layihə: Leninqrad (9 mərtəbəli bina)
Vəziyyəti: Təmirli
Qaz, su, işıq: daimidir
Lift işləkdir
Əşyalar: Qismən əşyalı satılır
Hal-hazırda yaşayış var
2 və 9 nömrəli məktəblərə, həmçinin marketlər, dayanacaq və
digər iaşə obyektlərinə çox yaxın məsafədədir.

KUPÇA VAR!!!
QİYMƏT: 95000AZN.
OFİSİN XİDMƏT HAQQI: 1000

Xarakteristika

Təmirin növü
Yaxşı
Xəyalə ( Əmlak Agenti )
Satıcıya elanı İPOTEKA.AZ saytında gördüyünüzü bildirin
Elan İD
155709
Yeniləndi
13.05.2026
Baxış sayı
10

Dövlət ipoteka kalkulyatoru

Kredit məbləği:
0 AZN
Kredit müddəti:
0
ay
Aylıq ödəniş:
0 AZN
Sığorta ödənişi:
0 AZN
İlkin ödənişin minimal tələbi:
0 AZN
Alınacaq evin ehtimal olunan dəyəri:
0 AZN

Populyar Axtarışlar