Mərtəbə
Sahə
Otaq
Sənəd
17/3
110.73 m²
3
Çıxarış (Kupça)

3 Otaq, Yeni tikili, Nəsimi r., 110.73 m²

354 000 AZN 3 197 AZN/m²

MİNİMAL RƏSMİ GƏLİRLƏ! HAZIR DAXİLİ İPOTEKA! Nəsimi rayonu, Həsən Əliyev küçəsində yerləşən İnqlab Residence yaşayış kompleksində 17 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində sahəsi 110.73 m² olan qanuni 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzil geniş və funksional planlamaya malikdir, şəhərin prestijli və əlverişli ərazilərindən birində yerləşir. Nağd qiymət 354.000 AZN. İpoteka ilə almaq mümkündür: ilkin ödəniş 106.500 AZN, 10 il müddətinə aylıq ödəniş 3.558 AZN. Minimal rəsmi gəlir kifayət edir. Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xarakteristika

İpoteka
Hazır kredit
Hazır kredit
Ev sahibinə çatacaq məbləğ
106 500.00 AZN
Qalıq borc
248 000.00 AZN
Müddət (ay)
120 ay
Aylıq ödəniş
3 558.00 AZN
Təmirin növü
Yaxşı
Azad ( Əmlak Agenti )
Satıcıya elanı İPOTEKA.AZ saytında gördüyünüzü bildirin
Elan İD
156133
Yeniləndi
21.05.2026
Baxış sayı
25

Dövlət ipoteka kalkulyatoru

Kredit məbləği:
0 AZN
Kredit müddəti:
0
ay
Aylıq ödəniş:
0 AZN
Sığorta ödənişi:
0 AZN
İlkin ödənişin minimal tələbi:
0 AZN
Alınacaq evin ehtimal olunan dəyəri:
0 AZN

Populyar Axtarışlar