Mərtəbə
Sahə
Otaq
Sənəd
10/8
110.00 m²
5
Çıxarış (Kupça)

5 Otaq, Köhnə tikili, Suraxanı r., Yeni Günəşli q., 110.00 m²

203 000 AZN 1 845 AZN/m²

TƏCİLİ SATILIR!!! FÜRSƏTİ QAÇIRTMAYIN!!!
KUPÇALI!!!
Suraxanı Rayonu,Yeni Günəşli Qəsəbəsində, 10 Mərtəbəli Binanın 8-ci Mərtəbəsində,Ümumi Sahəsi 110kv/m olan,QANUNİ 5 OTAQLI,TAM ƏŞYALI Mənzil SATIŞDADIR!!!
Binada Qaz,Su, İşıq daimidir. Otaqlar geniş və işıqlıdır. Leninqrad Lahiyəsidir və Orta blokdur. Evin qarşısında Bağça,Market, Məktəb və s. mövcuddur.Əla İnfrastruktur, yaşayış üçün əlverişli ərazidir.
Əlavə Məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
QİYMƏT: 203.000 AZN
OFİSİN XİDMƏT HAQQI: 1% təşkil edir.

Xarakteristika

Təmirin növü
Yaxşı
Mina Xanım ( Əmlak Agenti )
Satıcıya elanı İPOTEKA.AZ saytında gördüyünüzü bildirin
Elan İD
156182
Yeniləndi
22.05.2026
Baxış sayı
30

Dövlət ipoteka kalkulyatoru

Kredit məbləği:
0 AZN
Kredit müddəti:
0
ay
Aylıq ödəniş:
0 AZN
Sığorta ödənişi:
0 AZN
İlkin ödənişin minimal tələbi:
0 AZN
Alınacaq evin ehtimal olunan dəyəri:
0 AZN

Populyar Axtarışlar