Mərtəbə
Sahə
Otaq
Sənəd
9/9
55.00 m²
3
Çıxarış (Kupça)

3 Otaq, Köhnə tikili, Nərimanov r., 55.00 m²

179 000 AZN 3 255 AZN/m²

TƏCİLİ SATILIR!!!KÖHNƏ TİKİLİ!!!GƏNCLİK m!!!
Nərimanov rayonu, Gənclik metrosuna yaxın məsafədə,55 kv/m olan,3 otaqlı mənzil
satışa çıxarılıb.Mənzil 9 mərtəbəli binanın 9 cu mərtəbəsində
yerləşir.Mənzilin layhəsi EKSPERİMENTALDIR!
İstilik sistemi mərəzdir,qaz,su ,işiq daimidir.ORTA BLOK.
Mənzil təmirlidir,əşyalar qalacaq.
Bina yaxın məktəblər,bağcalar və iaşə obyektleri vardır.
KUPÇA VAR!!!
QİYMƏT: 179000AZN.
OFİSİN XİDMƏT HAQQI: 1800

Xarakteristika

Təmirin növü
Yaxşı
Xəyalə ( Mülkiyyətçi )
Satıcıya elanı İPOTEKA.AZ saytında gördüyünüzü bildirin
Elan İD
155773
Yeniləndi
14.05.2026
Baxış sayı
21

Dövlət ipoteka kalkulyatoru

Kredit məbləği:
0 AZN
Kredit müddəti:
0
ay
Aylıq ödəniş:
0 AZN
Sığorta ödənişi:
0 AZN
İlkin ödənişin minimal tələbi:
0 AZN
Alınacaq evin ehtimal olunan dəyəri:
0 AZN

Populyar Axtarışlar